Menu
Sepetim

Tüm siparişlerinizde anlaşmalı Yurtiçi Kargo ile alıcı ödemeli olarak gönderilecektir.

Teslimat ve İade Bilgileri

TESLİMAT KOŞULLARI

Siparişiniz onaylandıktan sonraki 1 iş günü içerisinde talep ettiğiniz adrese gönderilmek üzere kargo firmasına teslim edilmektedir.

Alıcıdan kaynaklanan (adreste bulunmama, teslim alacak yetkilinin olmaması, alıcının adresten taşınmış olması, vb.) durumlarda teslimat süresi ve koşulları değişkenlik gösterebilir. Siparişiniz kargoya verildiğinde takip süreci başlayacaktır. Siparişinizi takip etmek için gerekli kargo takip numarasına hesabım menüsü başlığı altındaki "Siparişlerim" kısmında ilgili siparişinizin üstüne tıklayarak ulaşabilirsiniz. Siparişinizi resimli bir kimlik ibraz ederek, imza karşılığı kargo görevlisinden teslim alabilirsiniz.

Lütfen ürününüzü teslim alırken kargo kutusunu açınız ve içeriğinin tam ve hasarsız olduğundan emin olunuz. Herhangi bir aksilik durumunda kargo görevlisine tutanak tutturarak ürünü geri gönderiniz. İhtiyaç halinde 0(332) 248 8411 veya 0542 440 8842 numaralı telefonlardan arayarak destek alabilirsiniz. Teslimat sırasında bizzat kendinizin adreste bulunmamanız halinde, siparişiniz teslimat adresinde bulunan kişiye, resimli kimliği kontrol edilip imzası alındıktan sonra teslim edilmektedir.

Teslimat anında adreste kimsenin bulunmaması durumunda ise, kargo şirketi görevlisi size bir haber notu bırakacaktır. Haber notunun bırakılmasını takip eden iş günü itibariyle aynı adrese ikinci uğrama gerçekleştirilecektir. 2 gün içinde Kargo firmasının Müşteri Hizmetlerini arayıp evde siparişinizi teslim alabileceğiniz saat dilimini bildirdikten sonra teslimat gerçekleştirilecektir.

Sipariş verdikten sonra teslim alacak kişi değiştirilememektedir.

KARGO SÜRECİ 

• Adrese teslimatta tüm kargolar YURTİÇİ KARGO aracılığıyla ile sizlere teslim edilmektedir.

• Teslimatınızın doğru ve kolay yapılabilmesi için adres bilgilerinizi (adres, sokak, mahalle, cadde) eksiksiz doldurmanız gerekmektedir.

• Siparişiniz kargoya verildiğinde takip süreci başlayacaktır. Siparişinizi takip etmek için gerekli kargo takip numarasına "Hesabım" menüsü başlığı altındaki "Siparişlerim" kısmında ilgili sipariş detayında bulabilirsiniz.

İADE KOŞULLAR

İADE VE DEĞİŞİM

İade ve Değişimlerde Gönderimleri anlaşmalı kargomuz  YURTİÇİ KARGO ile yapınız!  Farkı kargo şubesi ile gönderileriniz kabul edilmeyecektir. Memnuniyet kapsamında yapılan İade ve Değişimlerde kargo gönderim ücretleri Mağazamız tarafından karşılanmaktadır.

Ürünü iade ederken, paket içerisine size geldiği gibi korunaklı yerleştiriniz.  Gelişi güzel ve eksik parça ile iade yapılan ürünler kabul edilmeyecektir. Ürünle birlikte gönderilen faturayı paketin içerisine koymayı lütfen unutmayın

We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.